Iba slepý nevidí tie Ficove finty, ako sa udržať na slobode

Len slepý a ten, čo to vidieť nechce, nevidí, o čo predstaviteľom Smeru posledné dni ide.

Za tie kauzy, ktoré sa prehnali médiami posledné roky si snáď nikto nemyslí, že sú Smeráci čistí ako ľalia. Polícia má však konečne ruky rozviazané a ich „naši“ ľudia majú strach.

Fico sa poslednými činmi ešte snaží zvrátiť nelichotivú situáciu a utiecť pred spravodlivosťou.
No schválne, nie je vám to podozrivé?

🔴1. PREFERENCIE
Ja chápem, že mnohí sú na Oľano naštvaní, lebo sme prijali nepríjemné opatrenia proti šíreniu Covid-19, ale schválne, myslíte si, že Smer a Hlas po rokoch rozkrádania a káuz majú skutočne dokopy 33%?
Podľa mňa určite nemajú❗

Rastúce preferencie Smeru a Hlasu sú podľa mňa len upokojujúcim manévrom pre všetkých uväznených nominantov bývalej vlády a má za cieľ ich ukľudniť, aby nevypovedali proti vysokopostaveným politikom a čakali, že Smer bude čoskoro vo vláde a všetkých pekne vyslobodí.

🔴2. REFERENDUM
Aj referendum je len nástrojom, aby opäť Fico a spol. vyslali svojim zabásnutým kamošom signál, že sa čoskoro vrátia a všetkých pustia.
A opäť všelijaké agentúry záhadne zistili, že referendum o predčasných voľbách by bolo úspešné a prišlo by naň viac ako 50% ľudí. Zatiaľ bolo úspešné len jedno jediné referendum 🇪🇺. Opäť je to marketingový nástroj, ako upokojiť bývalých nominantov Smeru, ktorí čakajú vo väzbe.

🔴3. SNAHA ZMIERNIŤ KOLÚZNU VÄZBU
Áno, až teraz po dvanástich rokoch vlády Smeru a Fica chlapci zistili, čo skutočne prežívajú ľudia v kolúznej väzbe. Lebo sú tam „ich“ ľudia. No a radi by ich všetkých videli na slobode, aby náhodou nepovedali polícii niečo, čo by usvedčilo hornú časť mafiánskej pyramídy.

🔴4. TLAČOVKA NA TLAČOVKE
Neskutočné, koľko tlačových konferencií doslova oničom vedia zbúchať ľudia zo Smeru.
A hovoriť v nich tie isté keci. Vláda je zlá, vyšetrovatelia sú zlí a všetci nominanti Smeru v base sú chudáci, nevinní a pomaly týraní v base. Opäť tieto tlačovky sú len upokojujúcim nástrojom pre uväznených, aby všetci boli ticho, nebonzovali na iných a aby sa nebáli, že na nich Smer prestal myslieť. Aké nenápadné signály…Čistá mafia.

🔴5. KONŠPIRÁCIE O UDAVAČOCH
Zástupcovia Smeru majú skutočný strach a pripravujú sa na to, že skončia v cele aj nejakí politici. Pripravujú si preto pôdu, aby si verejnosť myslela, že je to všetko len politická pomsta bez dôkazov a zmyslu. Pravda je však niekde inde. Kauzy sú zdokumentované obrovskou kopou materiálnych dôkazov, nie len svedectiev tzv. kajúcnikov. Nebojte sa, polícia má rozviazané ruky a koná nie len na základe kajúcnikov, ale na základe dôkazov.

Mohli by sme tu zaradiť aj ďalšie veci, ako napríklad odvolávanie ministrov či snahy odvolať celú vládu. Naozaj, Smer a Hlas sú na nervy. Bývalý minister Žiga sa už radšej ani neukazuje na verejnosti a kto vie, kto bude ďalší, ktorí bude musieť odísť z očí médií.

✅Každopádne, hlavnou motiváciou vzniku hnutia Oľano bolo zbaviť sa korupcie na najvyšších miestach. To sa robí a robí sa to lepšie, ako to Fico a Pellegrini čakali.
A preto ten strach, kopanie, tlačovky, odvolávanie a nezmyselné tvrdenia o politických väzňoch.

Sme na prelome skutočnej očisty Slovenska.

Bude dobre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *