NAJVAČŠÍ NÁRODNÍ BUDITELIA BY SA ZA VAŠE „NÁRODOVECTVO“ HANBILI

V parlamente dnes „národovci“ predzádzajú bordel, piskot, divadlo. So znakom na hrudi prezentovali niečo falošné a nedôstojné.
Ale Slovensko nie sú oni. Slovensko vždy bolo vnímané ako pohostinná, tolerantná a hrdá krajina, ktorá sa vždy vedela postaviť zlu, či už pri SNP, ale aj počas nežnej revolúcie.
Hoci táto hlučná menšina trieska, búcha a dáva o sebe vedieť, ja som presvedčený o tom, že tento bezduchý, primitívny egoizmus bude porazený. Oni nebojujú za vlasť. Oni nebojujú za národ ani za Slovensko. Bojujú za seba a za svoje preferencie.

Je zaujímavé vidieť, ako sa strany extrému snažia osloviť voliča.
Jedni zvolajú protesty, druhí ich musia prehlučiť, vymyslia referendum. Tretí sa cítia ukrivdení, tak vymyslia letáky. Toto predbiehanie nie je o tom, kto pomôže Slovensku viac alebo kto príde s lepšou zmenou a reformou. Ide im o to, kto dostane v médiách väčší priestor na prezentovanie toho cirkusu, ktorý okolo seba vytvárajú.

V týchto dňoch začali štyri parlamentné politické strany bojovať o svojho voliča. Vyhrá ten, kto najviac kričí, kto najviac trieska po stole a kto je najvulgárnejší.
Ten, kto sa najviac ukáže ako proruský. Ten, ktorý pri mikrofóne najviac zjape a huláka. Kto použije viac vulgarizmov.

A to všetko so znakom na hrudi a s krížom na krku. Kto tu pácha vlastizradu?!

Občania a občianky Slovenskej republiky, chcem vám odkázať: TOTO NIE SME MY! Nie sme národ, ktorý sa nevie správať. Nie sme národ, za ktorý sa treba vo svete hanbiť. Nie sme národ, ktorý závidí a ubližuje iným.
Sme slušní ľudia, ktorí túžia po progrese. Nenechajme sa zmiasť pár prázdnymi hlavami z parlamentu a sociálnych sietí. Ukričaný hlas neslušnej MENŠINY nás nikdy nesmie zastaviť a umlčať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *