SYN ZOSNULÉHO POPIERAČA KORONY PROSÍ NÁROD

„Prosím všetkých, ktorí neveria covidu, aby prehodnotili svoj postoj k tejto nebezpečnej chorobe“.

⬅️

Napísal mladý muž po tom, čo mu na túto zákernú chorobu zomrel jeho otec, ktorý odmietal nosiť rúško, bol veľkým odporcom covidových opatrení a podľa viacerých zdrojov sa aj zúčastnil protestov proti opatreniam vlády.

Mnohí covid zľahčujú, možno preto, lebo si nechcú pripustiť, že náš svet spomalil.
Nechcú sa cítiť obmedzovaní, chýba im sledovanie športových zápasov alebo jedenie teplej stravy v reštaurácii. Svet spred covidu chýba každému, ale položme si otázku, čo má vyššiu hodnotu, ako ľudský život?

⚫

 Nie je to prvý prípad, kedy zahynul človek, ktorý covid a opatrenia totálne ignoroval. Čo myslíte, išiel by ten človek aj dnes protestovať proti opatreniam vlády?

📉

Matovičovi teraz možno klesajú preferencie, pretože sa zavádzajú opatrenia, ktoré sú naozaj obmedzujúce, ale verím, že po skončení obdobia covidu uznáme úsilie kompetentných a budeme znova, ako v prvej vlne tlieskať všetkým zdravotníkom, predavačkám, krízovému štábu a tým, ktorí sa deň čo deň snažia zachraňovať ľudské životy.

⚫

 Rodine zosnulého vyjadrujem úprimnú sústrasť a pevne verím, že čoskoro táto doba covidu skončí, s čo najmenšími dôsledkami či už ekonomickými alebo zdravotnými.

⚫

 Taktiež vás prosím, stále sme nevyhrali. Dodržujte opatrenia vlády, nerobme si naprieky, nezhromažďujte sa a snažme sa tak zamedzovať šíreniu tohto vírusu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *