V Národnej rade sa aj v tejto náročnej situácii politikárči

Som v Národnej rade aj preto, aby som svojím hlasom upozorňoval a podporil také opatrenia, ktoré zabezpečia zdravie obyvateľov Slovenska.

Preto som sa po nezmyslenej rozprave v NR SR musel ozvať!

Doteraz nerozumiem, ako mohol niekto nesúhlasiť s ďalšími opatreniami vlády, ktoré majú bojovať s COVID-19.
S opatreniami, ktoré v iných štátoch dokážu elmininovať riziko nákazy.
A pritom bolo mojím poslaneckým kolegom v NR SR za strany SMER-SD a ĽSNS xy krát vysvetlené, že o žiadnu špionáž sms-iek či telefonátov v žiadnom prípade nejde!
To im nevadí, že každá druhá aplikácia, ktorú majú nainštalovanú, sníma ich polohu? Teraz, ak ide o zdravie občanov, tak im snímanie polohy vadí?

Z ich strany šlo podľa mňa o mediálnu pozornosť. O akúsi možnosť, ukázať sa pred kamerami.
Inak si to vysvetliť neviem…

Z mimoriadnych opatrení vlády robia opoziční poslanci politiku

Som v Národnej rade aj preto, aby som svojím hlasom upozorňoval a podporil také opatrenia, ktoré zabezpečia zdravie obyvateľov Slovenska. Preto som sa po nezmyslenej rozprave v NR SR musel ozvať! Doteraz nerozumiem, ako mohol niekto nesúhlasiť s ďalšími opatreniami vlády, ktoré majú bojovať s COVID-19. S opatreniami, ktoré v iných štátoch dokážu elmininovať riziko nákazy.A pritom bolo mojím poslaneckým kolegom v NR SR za strany SMER-SD a ĽSNS xy krát vysvetlené, že o žiadnu špionáž sms-iek či telefonátov v žiadnom prípade nejde! To im nevadí, že každá druhá aplikácia, ktorú majú nainštalovanú, sníma ich polohu? Teraz, ak ide o zdravie občanov, tak im snímanie polohy vadí? Z ich strany šlo podľa mňa o mediálnu pozornosť. O akúsi možnosť, ukázať sa pred kamerami. Inak si to vysvetliť neviem…Tomáš Šudík

Uverejnil používateľ Tomáš Šudík – OĽANO Štvrtok 26. marca 2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *