ZÁZNAMY Z VIDEA ODKRYLI FICOV ŠPINAVÝ CHARAKTER!

Nahrávky z chaty zatiaľ nedokazujú korupčnú činnosť či inú nelegálnu činnosť.
Ukázali však niečo horšie!
Odhaľujú pokrivený charakter R. Fica, ktorý sa chce dostať k moci doslova cez mŕtvoly.

Vážení priatelia,
zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Prajeme si ho pri každej možnej príležitosti, o to viac dnešné dni.
R. Fico podľa videozáznamu zo známej chaty osobne pocítil, aký vie byť Covid-19 zákerný.

Napriek tomu, že si ním sám prešiel a podľa vlastných slov kvôli covidu-19 odpadol. Napriek tomu, že sám opísal Covid-19 ako, citujem: „Je to strašná choroba, strašná“. Napriek týmto skúsenostiam sa vysmieva z rúšok, zhromažďuje nezaočkovaných seniorov na námestiach a amfiteátroch, porušuje pandemické opatrenia, stretáva sa so seniormi bez rúšok a neodporúča očkovanie.

Povedzte mi, čo to je za bezcharakterného človeka, keď vie, že na určitú skupinu ľudí má vplyv, no napriek tomu ju nechráni, naopak, ohrozuje ju?

R. Fico nie je pre mňa len korupčníkom a šéfom mafiánskej skupiny, ale je to bezcharakterným človekom, ktorý sa k moci dostáva doslova cez mŕtvoly.

Vyzývam R. Fica, aby po jeho skúsenostiach s ochorením Covid-19 upozornil svojich voličov na toto zákerné ochorenie a zachránil tak niekoľko potenciálnych obetí, pretože najviac jeho voličov sa nachádza práve vo vekovej kategórii, ktorá je covidom najviac ohrozená.

Vyzývam ho, aby prestal politikárčiť a hazardovať si smrťou. Tu naozaj ide o nebezpečenstvo kolabujúcich nemocníc a o umierajúcich ľudí.